در

3 مرحله

میزبان شوید

و درآمد

میلیونی

داشته باشید

افزودن اقامتگاه

به کمک نیاز دارید؟

5671 2842 021

عضویت

ثبت‌نام در اقامیتو بسیار ساده است و در کمتر از 2 دقیقه قابل انجام است. تنها لازم است شماره موبایل خودتان را وارد، سپس نام و کلمه عبور را وارد کنید. توجه داشته باشید که شماره موبایل شما توسط کد یکبار مصرف تایید خواهد شد.

افزودن اقامتگاه

از منو مدیریت اقامتگاه‌ها یا منو افزودن اقامتگاه می‌توانید به صورت کاملا رایگان هر تعداد اقامتگاهی که دارید را اضافه کنید ودر دسترس میهمانان اقامیتو قرار دهید. افزودن اقامتگاه دارای یک راهنمای اختصاصی در مراحل مختلف می‌باشد که کار شما را آسان خواهد کرد.

جذب میهمان

اقامتگاه شما پس از بررسی و تایید توسط کارشناسان مجموعه اقامیتو در دسترس هزاران میهمان از سرار ایران قرار خواهد خواهد گرفت و میهمانان می‌توانند با استفاده از سیستم پیشرفته اقامیتو اقامتگاه شما را مشاهده و و رزرو کنند.

پشتیبانی 24 ساعته

7 روز هفته به صورت تلفنی و آنلاین

تسویه حساب فوری

پیش از ورود میهمان

کارمزد منصفانه

برای بهترین کیفیت ممکن

بیمه حوادث رایگان

مختص میزبانان برتر اقامیتو

سوالات متداول میزبانان

میزبان چه اطلاعاتی از اقامتگاه باید وارد کند؟

اطلاعاتی که میزبان وارد می‌کند تماما مربوط به امکانات و مشخصات اقامتگاهی است که قصد اجاره روزانه آن را دارد. در کنار اطلاعات اقامتگاه نیاز است تا اطلاعات هویتی مربوط به شخص و اطلاعات مالکیت اقامتگاه نیز وارد شود.

چه مدارکی توسط میزبان می‌بایست ارسال شود؟

میزبان لازم است تا یک مدرک شناسایی معتبر مانند کارت ملی، شناسنامه، گواهینامه رانندگی یا کارت پایان خدمت را جهت احراز آپلود نماید. همچنین جهت شناسایی و تایید افامتگاه نیاز است تا یک مدرک معتبر مانند سند، قولنامه یا یکی از قبوضض پرداختی اقامتگاه توسط میزبان آپلود شود.

تسویه حساب به چه صورت انجام می‌شود؟

50 درصد از مبلغ کل رزرو در زمان رزرو حتی اگر روزها به شروع اقامت مانده باشد، به کیف پول میزبان واریز شده و امکان تسویه در همان روز را دارد. 50 درصد دیگر نیز پس از تحویل اقامتگاه به میهمان به حسابمیزبان واریز خواهد شد.

امتیاز میزبان چطور محاسبه می‌شود؟

امتیاز میزبان نسبت به امتیاز اقامتگاه‌های وی در کنار پارامترهای دیگری مانند زمان پاسخگویی به درخواست‌های رزرو، درصد تایید درخواست رزرو و بروز بودن تقویم محاسبه می‌گردد.

مزیت افزایش امتیاز میزبان چیست؟

افزایش امتیاز علاوه بر سیاست‌های تشویقی مانند کسر کارمزد و ... مزیت‌های فوق‌العاده دیگری مانند نمایش اقامتگاه در صفحه اول، نمایش در بالای برگه جستجو و همچنین نمایش در لیست اقامتگاه‌های مشابه است ککه باعث افزایش بازدید اقامتگاه شما و در نتیجه افزایش درخواست رزرو اقامتگاه شما می‌شود.

افزودن اقامتگاه برای من دشوار است!

در صورتی که کار کردن با سایت برای شما سخت است یا توانایی افزودن اقامتگاهتان را ندارید، کارشناسان اقامیتو با کمال میل این کار را برای شما انجام خواهند داد. تنها کافیست با شماره پشتیبانی ما تماس بگیرید.