سرمایه فوت
بیمه مسافرتی رایگان اقامیتو، شامل 300 میلیون ریال سرمایه فوت به ازای هر مسافر با تضمین پرداخت از سوی بیمه سامان می باشد.
سرمایه نقص عضو
بیمه مسافرتی رایگان اقامیتو، شامل 300 میلیون ریال سرمایه نقص عضو به ازای هر مسافر با تضمین پرداخت از سوی بیمه سامان می باشد.
سرمایه پزشکی
بیمه مسافرتی رایگان اقامیتو، شامل 30 میلیون ریال سرمایه پزشکی و درمان به ازای هر مسافر با تضمین پرداخت از سوی بیمه سامان می باشد.

صدور به موقع بیمه نامه

بیمه مسافرت رایگان

صدور بیمه نامه، در بهترین زمان

از آنجایی که مسافران ممکن است از روزها یا هفته ها قبل اقامتگاه خود را رزرو کنند لازم است تا زمان دقیقی برای صدور بیمه نامه سفر مشخص گردد تا در تمام زمان سفر بیمه مسافرت رایگان نیز فعال باشد.

این موضوع توسط کارشناسان مجموعه “اقامیتو” بررسی و زمان صدور به شکلی مشخص می گردد که مسافر یا مسافران از زمان شروع سفر از درب منزل تا هنگام بازگشت به خانه بیمه باشند.

 

برای مثال مسافری که اقامتگاه خود را از طریق اقامیتو برای 4 روز رزرو کرده است، از سه روز قبل از شروع مسافرت تا سه روز بعد از پایان مسافرت 4 روزه خودش بیمه مسافرت رایگان شده است و هر نوع حادثه ای در این زمان 10 روزه شامل استفاده از خدمات بیمه مسافرتی می باشد.

بیمه سامان

بیمه سامان

بیمه ای توانگر، مثل “سامان”

همانطور که می دانید بیمه سامان یکی از بیمه های توانای فعال در حال حاضر می باشد.

به همین دلیل نیز مجموعه “اقامیتو” این شرکت بیمه را جهت همکاری انتخاب کرده است و تمام بیمه نامه های صادر شده برای مسافران از طریق بیمه “سامان” خریداری و تهیه می گردد.

همین حالا اقامتگاه خودتان را رزرو کنید.

فقط کافیست که شهر مقصد را جستجو کنید و رایگان بیمه شوید.

بیمه مسافرت رایگان

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

در یک تماس تلفنی، سوالات خودتان را مطرح کنید و پاسخ آن ها را از تیم پشتیبانی “اقامیتو” دریافت کنید

021-910369852

مزایای بیمه مسافرت اقامیتو
چند مورد از اصلی ترین مزایای بیمه های مسافرتی رایگان مجموعه "اقامیتو"

آسایش در سفر

با خیال راحت به مسافرت بروید. تمام اقدامات لازم جهت صدور بیمه نامه برای شما و خانواده یا همسفرهایتان توسط کارشناسان "اقامیتو" انجام شده است.

هر جا که باشید

ما همیشه سفری بدون خطر و حادثه را برای شما آرزومندیم، اما در صورت بروز هر حادثه ای در هر شهری که باشید می توانید از خدمات بیمه مسافرتی اقامیتو استفاده کنید.

کاملا رایگان

جهت صدور بیمه نامه مسافرت برای مسافران مجموعه "اقامیتو" هیچگونه هزینه یا کارمزدی دریافت نمی شود و تمام خدمات کاملا رایگان است.

سوالات متداول
پاسخ اصلی ترین سوالات را در اینجا دریافت کنید.
چگونه باید بیمه مسافرت رایگان دریافت کنم؟
لازمه دریافت بیمه مسافرت رایگان، رزرو اقامتگاه در "اقامیتو" می باشد. پس از رزرو آنلاین اقامتگاه و ویلا از طریق سایت "اقامیتو" و قطعی شدن رزرو، می بایست فرم بیمه را برای خودتان و دیگر مسافرانی که همراه شما هستند تکمیل نمایید تا بیمه نامه شما صادر شود.
چگونه از صدور بیمه نامه اطمینان پیدا کنیم؟
صدور بیمه نامه سفر هر کاربر، با توجه به زمان مسافرت و تعداد روزهای سفر توسط کارشناسان مجموعه "اقامیتو" انجام می گردد. پس از صدور بیمه نامه سفر می توانید آن را از طریق منو "سفرهای من" گزینه "بیمه نامه ها" دریافت کنید.
چه اطلاعاتی جهت صدور بیمه نامه ضروری است؟
همانطور که می دانید صدور هر بیمه نامه ای نیازمند اطلاعات شخص بیمه شده می باشد. به همین دلیل نیز لازم است تا اطلاعاتی مانند کد ملی، تاریخ تولد، آدرس، کد پستی و تلفن ثابت (در صورت دسترسی) را وارد نمایید. توجه کنید که این اطلاعات به صورت کاملا محرمانه نزد "اقامیتو" نگهداری می شوند و غیر از صدور بیمه نامه هیچ استفاده دیگری ندارند.
چگونه می توانیم از بیمه مسافرت رایگان استفاده کنیم؟
استفاده از بیمه نامه مسافرتی که توسط مجموعه "اقامیتو" برای مسافران صادر می شود کاملا مشابه بیمه نامه های دیگر است و هیچ تفاوتی با آن ها ندارد.
سوالات متداول
پاسخ اصلی ترین سوالات را در اینجا دریافت کنید.